Čas na serveru 02:27:01

Bedřich František Tachezy
Dívka s květinou

Id: 201404

Dívka s květinou

  •  / Dívka s květinou / Bedřich František Tachezy

pastel/papír/překližka, rozměr viditelný 103 x 74 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, po

zobrazeno: 961x

Vyvolávací cena:
2 800

5 200