Čas na serveru 04:58:51

Bedřich Havránek
Krajina s balvany

Id: 345502

Krajina s balvany

  •  / Krajina s balvany / Bedřich  Havránek

olej/karton/dřevo, rozměr 24 x 33 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

zobrazeno: 2408x

Vyvolávací cena:
6 000

63 000

Příhozy: 70