Čas na serveru 07:36:45

Bedřich Havránek
Krajina se skálou (Macocha u Blanska)

Id: 317501

  •  / Krajina se skálou (Macocha u Blanska) / Bedřich  Havránek

olej/karton, studie, rozměr 25 x 18 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko, lehce otřený rám, drobné poškození malby, původem se sbírky A. Fárové, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 2602x

Vyvolávací cena:

31 000