Čas na serveru 08:26:34

Bedřich Havránek
Lesní potok

Id: 438

Lesní potok

  •  / Lesní potok / Bedřich  Havránek

akvarel/karton, rozměr ve výřezu 17 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, na rámu drobné oděrky, původní stav

zobrazeno: 4127x

Vyvolávací cena:
7 000

10 000