Čas na serveru 06:45:09

Bedřich Havránek
Na svahu

Id: 206414

Na svahu

  •  / Na svahu / Bedřich  Havránek

akvarel/papír, rozměr 34,5 x 50,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, list v minulosti přeložen, oděrky na rámu

zobrazeno: 25910x

Vyvolávací cena:

13 777