Bedřich Havránek
Ostrůvek s travinami
Id: 483901
olej/karton, rozměr 19,5 x 28 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 145x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
10 500 Kč
2024,05-1,14,20,34,00
minimální příhoz 500 Kč