Čas na serveru 13:34:29

Bedřich Havránek
Ostrůvek s travinami

Id: 483901

Ostrůvek s travinami

  •  / Ostrůvek s travinami / Bedřich  Havránek

olej/karton, rozměr 19,5 x 28 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 145x

Vyvolávací cena:

10 500

2024,05-1,14,20,34,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu