Čas na serveru 10:28:26

Bedřich Havránek
Podhorské chalupy

Id: 69801

Podhorské chalupy

  •  / Podhorské chalupy / Bedřich  Havránek

olej/karton, rozměr 24,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem 1838, značně poškozený rám, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2906x

Vyvolávací cena:

15 500