Čas na serveru 04:48:42

Bedřich Havránek
Podhorské chalupy

Id: 69801

Podhorské chalupy

  •  / Podhorské chalupy / Bedřich  Havránek

olej/karton, rozměr 24,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem 1838, značně poškozený rám, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3350x

Vyvolávací cena:

15 500