Čas na serveru 23:56:18

Bedřich Havránek
U brodu

Id: 155202

U brodu

  •  / U brodu / Bedřich  Havránek

akvarel/papír, rozměr 20 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, lokálně znečištěná malba, lokálně otřený povrch, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2163x

Vyvolávací cena:

35 000

Příhozy: 52