Čas na serveru 11:20:26

Bedřich Havránek
U brodu

Id: 155202

U brodu

  •  / U brodu / Bedřich  Havránek

akvarel/papír, rozměr 20 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, lokálně znečištěná malba, lokálně otřený povrch, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1164x

Vyvolávací cena:

35 000

Příhozy: 52