Čas na serveru 05:06:04

Bedřich Havránek
U kostela

Id: 184701

U kostela

  •  / U kostela / Bedřich  Havránek

olej/plátno/karton, rozměr 32,5 x 26 cm, signováno vlevo dole, novodobý poškozený rám, obraz v původním stavu, nerestaurováno

zobrazeno: 1465x

Vyvolávací cena:
6 000

11 500