Čas na serveru 11:41:53

Bedřich Havránek
Židovský hřbitov

Id: 200104

Židovský hřbitov

  •  / Židovský hřbitov / Bedřich  Havránek

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 29 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1236x

Vyvolávací cena:
1 700