Čas na serveru 17:02:11

Bedřich Hoffstädter
Fotbal

Id: 1087

Fotbal

  •  / Fotbal / Bedřich Hoffstädter

kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 24 cm, signováno vpravo dole B. Hoffstädter, datováno 44, volně loženo, paspartováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění, původní stav

zobrazeno: 6150x

Vyvolávací cena:

3 900