Čas na serveru 22:51:23

Bedřich Horálek
Dívky u vody

Id: 104010

Dívky u vody

  •  / Dívky u vody / Bedřich Horálek

olej/tempera/plátno, rozměr 120 x 150 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, dekorativně adjustováno, zašpiněný rám, obraz ve zcela původním stavu

zobrazeno: 1103x

Vyvolávací cena:

6.12.2017, 20:45:00

6.12.2017 18:14 5 000 Kč