Čas na serveru 10:20:16

Bedřich Horálek
Na Švarcnberském ostrově

Id: 1707

Na Švarcnberském ostrově

  •  / Na Švarcnberském ostrově / Bedřich Horálek

olej/karton, rozměr malby 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 50, obraz i rám v perfektním stavu

zobrazeno: 2742x

Vyvolávací cena:
1 200

1 400