Čas na serveru 08:40:02

Bedřich Horálek
Podzimní krajina

Id: 1799

Podzimní krajina

  •  / Podzimní krajina / Bedřich Horálek

olej/překližka, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, drobné otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2443x

Vyvolávací cena:

1 700