Čas na serveru 01:27:36

Bedřich Mudroch
Bílý dům

Id: 70103

Bílý dům

  •  / Bílý dům / Bedřich Mudroch

olej/plátno, rozměr 60 x 76 cm, signováno vpravo dole, datováno, poškozený rám, volné v rámu, původní stav

zobrazeno: 2164x

Vyvolávací cena: