Čas na serveru 19:02:42

Bedřich Mudroch
Květiny ve váze

Id: 34201

Květiny ve váze

  •  / Květiny ve váze / Bedřich Mudroch

olej/karton, rozměr 35 x 25 cm, signováno vlevo dole, datováno 1947, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2106x

Vyvolávací cena:
800

1 800