Čas na serveru 19:42:14

Bedřich Mudroch
Nad Jizerou

Id: 93001

Nad Jizerou

  •  / Nad Jizerou / Bedřich Mudroch

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno, popsáno na zadní straně, poškozený rám, volné plátno

zobrazeno: 1440x

Vyvolávací cena:

9 000