Čas na serveru 23:35:02

Bedřich Peroutka
Chaloupky v zimě

Id: 104016

Chaloupky v zimě

  •  / Chaloupky v zimě / Bedřich Peroutka

olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, obraz znečištěn, lokálně poškozen, volné v rámu

zobrazeno: 2099x

Vyvolávací cena:

2 900