Čas na serveru 07:27:10

Bedřich Peroutka
Roubenka pod sněhem

Id: 59702

Roubenka pod sněhem

  •  / Roubenka pod sněhem / Bedřich Peroutka

olej/plátno, rozměr 57 x 69 cm, signováno vpravo dole, rentoilováno, lokálně promáčklé plátno, oděrky na obrazu i rámu, doporučeno čistit

zobrazeno: 2154x

Vyvolávací cena:

3 600