Čas na serveru 13:01:40

Bedřich Peroutka
Roubenka pod sněhem

Id: 59702

Roubenka pod sněhem

  •  / Roubenka pod sněhem / Bedřich Peroutka

olej/plátno, rozměr 57 x 69 cm, signováno vpravo dole, rentoilováno, lokálně promáčklé plátno, oděrky na obrazu i rámu, doporučeno čistit

zobrazeno: 2129x

Vyvolávací cena:

3 600