Čas na serveru 10:37:04

Bedřich Peroutka
Zima

Id: 156603

Zima

  •  / Zima / Bedřich Peroutka
  •  / Zima / Bedřich Peroutka
  •  / Zima / Bedřich Peroutka
  •  / Zima / Bedřich Peroutka

olej/plátno, rozměr 52 x 69 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 1665x

Vyvolávací cena: