Čas na serveru 21:16:49

Bedřich Piskač
Čtenář

Id: 992

Čtenář

  •  / Čtenář / Bedřich Piskač
  •  / Čtenář / Bedřich Piskač
  •  / Čtenář / Bedřich Piskač

kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 47 x 31,5 cm, signováno vpravo dole B. Piskač, datováno 27, pozůstalostní razítko na zadní straně, vystaveno v Mánesu 1927, volně loženo, paspartováno, nerámováno

zobrazeno: 4435x

Vyvolávací cena:

3.6.2014, 21:20:00

3.6.2014 16:57 6 500 Kč