Čas na serveru 09:03:19

Bedřich Plaške
Pole

Id: 84509

Pole

  •  / Pole / Bedřich Plaške
  •  / Pole / Bedřich Plaške
  •  / Pole / Bedřich Plaške

akvarel/papír, rozměr 21 x 29 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1478x

Vyvolávací cena:
900