Čas na serveru 09:28:29

Bedřich Plaške
Západ slunce

Id: 134702

Západ slunce

  •  / Západ slunce / Bedřich Plaške

olej/plátno/karton, rozměr 16,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole datováno 1901, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1581x

Vyvolávací cena:

15 000