Čas na serveru 12:37:21

Bedřich Vaníček
Před zrcadlem

Id: 115817

Před zrcadlem

  •  / Před zrcadlem / Bedřich Vaníček

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 30 x 24 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně výstavní štítky, paspartováno, zaskleno, poškozený dekorativní rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 2298x

Vyvolávací cena:
1 800