Čas na serveru 23:11:24

Bedřich Veselý
Krojované dívky

Id: 69201

Krojované dívky

  •  / Krojované dívky / Bedřich Veselý

olej/plátno, rozměr 22 x 25 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám i malba

zobrazeno: 1786x

Vyvolávací cena:

2 300