Čas na serveru 00:49:46

Bedřich Veselý
Pražský hrad

Id: 140401

Pražský hrad

  •  / Pražský hrad / Bedřich Veselý

olej/plátno/karton, rozměr malby 23 x 32 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1593x

Vyvolávací cena:
500