Čas na serveru 22:02:59

Bedřich Wachsmann ml.
Dívky na louce

Id: 63603

Dívky na louce

  •  / Dívky na louce / Bedřich Wachsmann ml.

pastel/papír, rozměr ve výřezu 19 x 34,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, datováno 927, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1275x

Vyvolávací cena:

15 690

Příhozy: 61