Čas na serveru 00:31:25

Bedřich Wachsmann ml.
Dívky na louce

Id: 145445

Dívky na louce

  •  / Dívky na louce / Bedřich Wachsmann ml.

olej/plátno, rozměr 30 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno, lehce poškozený rám, v malbě krakeláž

zobrazeno: 7977x

Vyvolávací cena:

7 500