Čas na serveru 01:29:35

Bedřich Wachsmann ml.
Dubrovník

Id: 191104

Dubrovník

  •  / Dubrovník / Bedřich Wachsmann ml.

olej/plátno, rozměr 56 x 51 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 510x

Vyvolávací cena:

4 800