Čas na serveru 22:29:04

Bedřich Wachsmann ml.
Dubrovník

Id: 191104

Dubrovník

  •  / Dubrovník / Bedřich Wachsmann ml.

olej/plátno, rozměr 56 x 51 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 167x

Vyvolávací cena:

4 700

2019,07-1,15,21,14,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu