Čas na serveru 05:43:40

Bedřich Wachsmann ml.
Dubrovník

Id: 226102

Dubrovník

  •  / Dubrovník / Bedřich Wachsmann ml.

olej/plátno, rozměr 35 x 35 cm, značeno monogramem, popsáno a datováno vpravo dole, malba lokálně poškozena, poškozený rám, znečištěno

zobrazeno: 1525x

Vyvolávací cena: