Čas na serveru 22:03:16

Bedřich Wachsmann ml.
Koupel v lese

Id: 1962

Koupel v lese

  •  / Koupel v lese / Bedřich Wachsmann ml.

olej/plátno/karton, rozměr 27 x 32 cm, signováno vpravo dole monogramem, zaskleno, volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1118x

Vyvolávací cena:
7 500

7 500

13.4.2015, 20:42:00

13.4.2015 20:36 7 500 Kč