Čas na serveru 12:42:53

Bedřich Wachsmann ml.
Vyšehrad

Id: 139909

Vyšehrad

  •  / Vyšehrad / Bedřich Wachsmann ml.

olej/plátno, rozměr 75 x 92 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno 1911, původní adjustace i stav obrazu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2346x

Vyvolávací cena:

39 000

Příhozy: 48