Čas na serveru 17:18:49

Bedřiška Uždilová
Sad

Id: 208905

Sad

  •  / Sad / Bedřiška Uždilová
  •  / Sad / Bedřiška Uždilová
  •  / Sad / Bedřiška Uždilová
  •  / Sad / Bedřiška Uždilová

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno vpravo dole, datováno 93, olištováno, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 1639x

Vyvolávací cena:

14 500