Čas na serveru 03:14:44

Béla Iványi Grünwald
Po koupeli

Id: 1758

Po koupeli

  •  / Po koupeli / Béla Iványi  Grünwald

olej/plátno, rozměr 90 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 10015x

Vyvolávací cena:
22 000

39 000