Čas na serveru 08:33:28

Béla Kádár
Skupina aktů

Id: 1590

Skupina aktů

  •  / Skupina aktů / Béla Kádár
  •  / Skupina aktů / Béla Kádár
  •  / Skupina aktů / Béla Kádár
  •  / Skupina aktů / Béla Kádár

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 21 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav, zakoupeno ve Švýcarsku

zobrazeno: 2113x

Vyvolávací cena:
23 000

23 000

3.12.2014, 20:57:00

10.11.2014 13:58 23 000 Kč