Čas na serveru 10:46:05

Běla Kašparová – Riegrová
Květinové zátiší

Id: 2329

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Běla Kašparová – Riegrová

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na malbě, razítka na zadní straně obrazu, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1976x

Vyvolávací cena:

4 100