Čas na serveru 09:05:50

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Hrající si nymfy

Id: 324001

Hrající si nymfy

  •  / Hrající si nymfy / Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer

olej/plátno, rozměr 70 x 140 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 892x

Vyvolávací cena:
25 000

155 000

2021,10-1,04,20,43,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 88