Čas na serveru 20:28:46

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Hrající si nymfy

Id: 324001

Hrající si nymfy

  •  / Hrající si nymfy / Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer

olej/plátno, rozměr 70 x 140 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2650x

Vyvolávací cena:
25 000

246 400

Příhozy: 108