Čas na serveru 16:21:10

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Krajina

Id: 166501

Krajina

  •  / Krajina / Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer

olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1757x

Vyvolávací cena:
6 000

44 000

Příhozy: 55