Čas na serveru 09:36:33

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Matka s dítětem

Id: 156101

Matka s dítětem

  •  / Matka s dítětem / Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 27 x 23 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, otluky na rámu, v minulosti restaurováno, na zadní straně věnování s určením autora

zobrazeno: 1499x

Vyvolávací cena:

14 500