Čas na serveru 08:57:00

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Moře

Id: 369604

Moře

  •  / Moře / Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer

olej/plátno, rozměr 39 x 60 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně potvrzení pravosti soudního znalce, v minulosti odborně čištěno a restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1599x

Vyvolávací cena:

48 000

Příhozy: 56