Čas na serveru 10:41:16

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Mořská panna

Id: 433503

Mořská panna

  •  / Mořská panna / Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 24 x 18 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, studie k obrazu Mořské vlny z roku 1898 publikovaného ve Zlaté Praze

zobrazeno: 1807x

Vyvolávací cena:

7 000