Čas na serveru 13:00:24

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Na mořském břehu

Id: 307005

Na mořském břehu

  •  / Na mořském břehu / Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer

olej/plátno, rozměr 41 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2329x

Vyvolávací cena:

61 000

Příhozy: 69