Čas na serveru 08:15:25

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Najáda na mořském břehu

Id: 64812

Najáda na mořském břehu

  •  / Najáda na mořském břehu / Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer

olej/plátno, rozměr 29 x 53 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem 1900, rámováno, dobrý stav, posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové přiložen

zobrazeno: 4116x

Vyvolávací cena:

36 000