Čas na serveru 08:25:22

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Nymfa a lastura

Id: 343907

Nymfa a lastura

  •  / Nymfa a lastura / Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer

olej/dřevo, rozměr 20 x 50 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1919x

Vyvolávací cena:

35 000

Příhozy: 52