Čas na serveru 02:40:57

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Nymfy

Id: 99405

Nymfy

  •  / Nymfy / Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer

olej/plátno, rozměr 42 x 64 cm, signováno vlevo dole, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3419x

Vyvolávací cena:
12 000

68 100

Příhozy: 56