Čas na serveru 02:27:09

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Odpočívající Antiope

Id: 249201

Odpočívající Antiope

  •  / Odpočívající Antiope / Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer

olej/lepenka, rozměr 34,5 x 50 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1915x

Vyvolávací cena:

33 000