Čas na serveru 08:45:50

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Odpočívající dívka

Id: 271401

Odpočívající dívka

  •  / Odpočívající dívka / Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer

olej/plátno, rozměr 25 x 49 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 1299x

Vyvolávací cena:
3 800

10 500