Čas na serveru 11:30:53

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Při západu slunce

Id: 354001

Při západu slunce

  •  / Při západu slunce / Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer

olej/plátno, rozměr 70 x 140 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5264x

Vyvolávací cena:
30 000

165 000

Příhozy: 54