Čas na serveru 15:34:04

Beno Boleradszký
Koťata

Id: 2180

Koťata

  •  / Koťata / Beno Boleradszký
  •  / Koťata / Beno Boleradszký
  •  / Koťata / Beno Boleradszký

olej/plátno, rozměr plátna 60 x 80 cm, signováno vpravo nahoře, obraz napnutý na novém blindrámu, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3004x

Vyvolávací cena:
4 800

4 800

10.6.2015, 20:42:00

14.5.2015 8:58 4 800 Kč