Čas na serveru 21:33:36

Jaro Beran
Sena

Id: 1325

Sena

  •  / Sena / Jaro Beran
  •  / Sena / Jaro Beran
  •  / Sena / Jaro Beran
  •  / Sena / Jaro Beran
  •  / Sena / Jaro Beran

olej/karton, rozměr 54 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno 1944, zaskleno, zaprášeno pod sklem, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3421x

Vyvolávací cena:

2 201